Квіти з бісеру – флора своїми руками

У світі налічуються тисячі видів квітів. Деякі з'являються один раз у десятки років, інші цвітуть цілий рік. Всі вони чудові й різноманітні, і всі вони коштують того, щоб на їхній підставі були зроблені квіти з бісеру.

Навчитися робити прості квіти з бісеру під силу кожному, тому створення перших нескладних представників флори часто містить у собі бісероплетіннґ для початківців. Ідея створення таких квітів досить проста. За допомогою м'якого тонкого дроту бусинки бісеру закріплюються таким чином, щоб виходила квітка, стебло, листочок або інші елементи квітки.

Для тих, хто тільки починає робити квіти з бісеру схеми будуть дуже до речі. Такі схеми бісероплетіння показують, який бісер необхідно брати й у якій послідовності нанизувати на дріт. Інакше кажучи, квіти з бісеру схеми роблять більше зрозумілими й доступними, по суті, цей покроковий посібник зі створення квітів своїми руками.

Але перш ніж Ви навчитеся створювати власні ромашки або троянди із бісеру, Вам необхідно буде згадати основи будови квітів. Ми пам'ятаємо, що крім стебла й листів, самі квітки мають пелюстки, чашечку, чашолистки, маточка й тичинки. У деяких серцевина майже непомітна, але в багатьох квітів всі ці деталі яскраво виражені, а, виходить, вони повинні бути відбиті й у Вашому утворі. Крім того, якщо найпростіша квіточка може бути створена з п'яти листиків і серцевини, то складні троянди з бісеру можуть включати десятки пелюстків.

Продемонструємо, як можуть створюватися квіти з бісеру на простому прикладі. Для виготовлення однієї квіточки Вам знадобиться м'який дріт і бісер трьох квітів: жовтого, синього й зеленого. Одна бусинка жовтого бісеру буде серцевиною квітки, а п'ять синіх – його пелюстками. Просмикуємо дріт спочатку через жовту бусинку, а потім через сині бусинки (малюнок А), і зв'язуємо їх, як показано на малюнку Б.

Одна квітка в нас готова, але до неї ще необхідно прилаштувати стовбур і листочки. Листочок збираємо із зеленого бісеру, як показано на малюнку В. Залишається з'єднати всі деталі воєдино. Як стовбур можна використати сам дріт, на яку кріпляться листи й квіти. Так у нас вийшла одна гілочка.

Зробивши таких гілочок трохи, ми одержимо цілий букет, що стане нашою першою квітковою композицією. Згодом Ви зможете робити більше складні квіти. Спочатку ромашки, потім півонії й тюльпани, а потім і троянди з бісеру.

 

Рейтинг@Mail.ru